Porträttfotografering

Intresset för porträttfotografering var långt mycket större i år än vad det varit tidigare år. Det är såklart jättekul, men resulterade tyvärr i långa väntetider för en del av er och att inte alla fick möjlighet att fotografera sina barn. Detta var olyckligt och vi vill därför ge er en chans till att få denna möjlighet.

Fovea kommer därför tillbaka tisdagen 9 september kl 13.30-18 i vår idrottshall och tider finns att boka via länken här nedan! För att undvika lång väntetid och att det blir för många personer i idrottshallen samtidigt, vilket kan upplevas lite stökigt för de barn som blir fotograferade, erbjuder Fovea endast tidsbokning denna gången. Alltså ingen drop in.

Hoppas alla ni som vill få era barn fotograferade får en tid vid detta tillfälle!

https://www.timecenter.com/fovea/boka/time/?rid=29140&tjid=60256&tidval=5&period=&date=2014-09-08&today=2014-09-0

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *