Utflykt till Parkskolan

Här kommer en massa bilder från vår fantastiska dag igår i Ystad. Barnen skötte sig exemplariskt!!!!!!

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 

image

Vi erbjöds handmassage, fotbehandling, musiklek, bakade våra egna pizzor och smoothies som vi sedan mumsade på…en  härlig dag!!!

En reaktion på “Utflykt till Parkskolan

  1. Det ser verkligen ut som att ni hade en lyxig dag på Majas skola i Ystad! Jag hörde ju att ni tyckte att det skulle bli spännande att åka buss och det ser ut på bilden som att ni gillar det. Det var så roligt att komma in och hälsa på er i måndags och jag har samlat alla kramar jag fick av er i mitt hjärta! Tänk att ni snart slutar förskoleklassen och börjar ettan! Kram Tina

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *